támop 3.1.7

Képzési ajánlat nem csak támop 3.1.7. pályázóknak

Akkreditált képzési csomagajánlat a Stiefeltől

Képzési csomagjaink minimum 10 fő esetén érvényesek. Minden további fő képzési díjából 50% kedvezményt adunk. (Maximum 15 fő képzését vállaljuk 1 csoportban)
Interaktív tábla a tanórán c. OKM-1-32-2007. számon engedélyezett akkreditált, 30 órás képzésünket ajánljuk kedvező csomagokkal. Képzésünk megfelel a TÁMOP 3.1.7 számú pályázati kiírás feltételeinek, de a pályázati időszak idejére minden oktatási intézmény megvásárolhatja!
Képzésünket az Önök igényeinek megfelelően a saját intézményükben, vagy budapesti központunkban tartjuk.
A Stiefel oktatóközpontban tartott képzések esetében a résztvevők ebédjéről mi gondoskodunk!

Stiefel Max képzés + interaktív eszköz ajándékba bruttó 88375.- Ft/fő

alap ajándék: 3 db 1 éves időkorlátos Stiefel digitális tanananyaglicensz

választható ajándék* Qomo QD700 típusú dokumentumkamera

vagy Qomo QRF632 típíusú 32 db-os szavazórendszer

vagy Qomo QWB200-IR-PS acélkerámia felületű interaktív tábla

vagy 3 db QIT30 távvezérlő palatábla

vagy 10 db falitérkép vagy oktatótabló

Stiefel Optimum képzés + interaktív eszköz ajándékba bruttó 66 375.- Ft/fő

alap ajándék 3 db 1 éves időkorlátos Stiefel digitális tanananyaglicensz

választható ajándék* Qomo QRF312 típusú 12 db-os szavazórendszer

vagy QPC30 hordozható dokumentumkamera

vagy 3 db QIT30 távvezérlő palatábla

vagy 10 db falitérkép vagy oktatótabló

Stiefel Economy akkreditált képzés + ajándék bruttó 49 750 Ft/fő

alap ajándék 3 db 1 éves időkorlátos Stiefel digitális tanananyaglicensz

választható ajándék* 2 db falitérkép vagy oktatótabló

vagy Az alapon felül + 1 Stiefel digitális tananyag időkorlátos licensz

* az alap ajándékon felül választható

Részletes, intézményre szabott ajánlatokért, valamint a TÁMOP 3.1.7 számú pályázatban támogatott IKT eszközök ügyében keressen bennünket az alábbi elérhetőségeken:

Interaktív tábla a tanórán

Interaktív tábla a tanórán címmel 30 órás akkreditált képzést kínálunk a TÁMOP 3.1.7 pályázóinak. Akkreditált képzésünkön megtanulhatják az interaktív tábla használatát, illetve elmélyedhetnek a tananyagok előkészítésének, megszerkesztésének rejtelmeiben. Oktatóink az Önök felkészültségi szintjéről indítják a képzést, és hozzák ki a 30 órából a lehető legtöbbet. Minél több gyakorlattal, aktualitással teszik alkalmazhatóvá a képzésen elhangzottakat.

A TÁMOP 3.1.7 pályázat keretén belül most speciális ajánlattal kedveskedünk vásárlóinknak: minimum 10 fő képzése esetén nagy értékű ajándékot adunk az intézménynek. Választhatnak szavazórendszerek, dokumentumkamerák vagy digitális palatáblák közül.

Kérje egyedi ajánlatunkat, k
eressen bennünket a 06-20-502-85-55-ös telefonszámon, vagy az Ez az email cím védett a spam robotoktól, a megtekintéséhez engedélyezni kell a Javascriptet. Ez az email cím védett a spam robotoktól, a megtekintéséhez engedélyezni kell a Javascriptet. e-mail címen, vagy vegye fel a kapcsolatot területi képviselőnkkel.

Segítünk, hogy pályázatából a legtöbbet tudja kihozni!

Lehetőségek az eszközbeszerzésre

A TÁMOP 3.1.7 pályázati kiírása lehetőséget nyújt a pályázó iskoláknak eszközbeszerzésre. Kínálatunkban több féle interaktív táblát és dokumentumkamerát (szkennerként is használható) is talál. Nézze át digitális tananyag kínálatunkat, vagy böngésszen oktatótablóink, falitérképeink, posztereink között.

Nézze meg kínálatunkat és keressen bennünket a 06-20-502-85-55-ös telefonszámon, vagy az Ez az email cím védett a spam robotoktól, a megtekintéséhez engedélyezni kell a Javascriptet. e-mail címen, vagy vegye fel a kapcsolatot területi képviselőnkkel.

Segítünk, hogy pályázatából a legtöbbet tudja kihozni!

Ön itt van: Főoldal TÁMOP 3.1.7 és TÁMOP 3.1.4