Az infravörös táblasorozat szerelése

Email Nyomtat PDF
A Qomo táblákra minimum 2 év garanciát vállal a gyártó, az esetleges meghibásodások pedig sokszor a helyszínen javíthatók. Az elektromágnesen táblák esetében elegendő egy kis vezérló panelt, vagy a csatlakozó kábelt cserélni, esetleg mindkettőt, ehhez semmilyen szaktudás nem szükséges.

Az infravörös technológiájú táblákat sem kell feltétlenül elszállítani javításra, de a tábla javítása már nagyobb felkészültséget igényel. Az alábbi videó viszonteladóinknak nyújthat segítséget a javítás menetében.

 

Hogyan válasszak táblát?


Iratkozzon fel hírlevelünkre, és időről időre értesülhet az interaktív világ aktualitásairól és akcióinkról, újdonságainkról!
Név:*
E-mail:*
intézmény:
OM kód:
Hány interaktív táblájuk van?:
Interaktív táblák típusa:

QOMO HiteVision
Ön itt van: Főoldal Interaktív eszközök Interaktív táblák Az infravörös táblasorozat szerelése

Elérhetőségeink

Stiefel Eurocart Kft. |  1155 Budapest, Kolozsvár u. 13., +36 (1) 451-20-16