Cabri szoftver minden interaktív táblához!

2011. március 24-től a Stiefel Kft. minden kiszállított Qomo tábla mellé a Cabri (francia cég magyar nyelvű szoftvere; http://www.cabri.com/ ) Cabri II Plus és a Cabri 3D matematikai szoftverek magyar nyelvű teljes verzióját adjuk ajándékba, amely 30 napig ingyenesen használható.  Ha a CD mellé adott kupont használja az iskola, akkor 15% kedvezménnyel vásárolhatja meg a program bármely verzióját!

Cabri II Plus síkgeometriai oktató program

A Cabri II Plus a világ egyik legnépszerűbb geometriai oktatóprogramja, amelyet a világ számos országában alkalmaznak immár két évtizede nemcsak a geometria, hanem a matematika számos egyéb területének oktatásában is, jelentős eredményeket elérve a tanulók teljesítményének növekedésében.

A Cabri dinamikus, sokoldalúan alkalmazható program, mely rendkívül hatékony eszköz az aktív tanuláshoz. A szoftver különösen jól kihasználja a Qomo interaktív táblák nyújtotta lehetőségeket, alkalmazásával a tanulók a matematikával interaktív módon, az informatika eszközeivel is segítve ismerkedhetnek meg.

Cabri 3D térgeometriai oktató program

A Cabri 3D programot a háromdimenziós világ felfedezésére, ábrázolására, vizsgálatára tervezték. Biztosítja a hagyományos eszközökkel csak időigényes módon megközelíthető problémák (testek áthatása, poliéderek kibontása stb.) gyors vizsgálatát.

A Cabri 3D program használatával számtalan háromdimenziós objektum (pl. kitérő egyenesek, síkok, kúpok, gömbök, egyéb testek) gyors megszerkesztésére, megjelenítésére és módosítására nyílik lehetőség. A dinamikus ábrák - a legegyszerűbbektől kezdve egészen a legösszetettebbekig - könnyedén előállíthatók, látványosan animálhatók. Az objektumok jellemző adatai lemérhetők, a pontok koordinátái, az alakzatok egyenletei meghatározhatók, a szerkesztés menete újrajátszható. A beépített tudományos számológéppel a bonyolultabb számítások gyorsan elvégezhetők.

A programok leírása megtalálható webáruházunkban is, ahol számos egyéb oktató cd közül válogathat!

Ön itt van: Főoldal Interaktív eszközök Hírek az interaktív tábla világából Cabri szoftver minden interaktív táblához!