A Stiefel digitális tananyagai

A Stiefel digitális tananyagai nem teszik feleslegessé a tanárt, nem változtatják kattogtató robottá, nem írják elő neki, hogyan tanítson – hanem rugalmasan alkalmazkodnak az egyes tantervekhez, tanítási stílusokhoz illetve a használt tankönyvcsaládhoz. Önnek nem kell új szoftver kezelését megtanulnia, ha tankönyvet vált! Nem a száraz ismeretanyag sulykolása, hanem a készségek fejlesztése, a kompetencia kialakítása a célja – így mélyebb, használhatóbb tudást kínál. Válogasson földrajzi, történelmi, alsó tagozatos CD-inkből!

A Stiefel digitális tananyagokat kiváló grafikai minőségű alapanyagokból állítjuk elő gyakorló tanárok segítségével. Ezért kezelésük egyszerű, számítástechnikai alapképzettség nélkül is elsajátítható, nem tartalmaz fölösleges, bonyolult menüket. A diákok figyelmét pedig hosszú ideig leköti.

Interaktív táblához ideális, de jól használható hagyományos, projektor+vetítővászon felszereltségű termekben is.

Az alábbi oldalon tud kedvére böngészni különböző tananyagaink között >>

Ha tananyagaink demó-verziója érdekli, azokat itt találja meg. >>

Ön itt van: Főoldal Digitális tananyagok A Stiefel digitális tananyagai A Stiefel digitális tananyagai